Škola plná strašidel

V páteční podvečer 8. listopadu, téměř přesně po roce, převzala vládu nad naší školou již tradičně strašidla. A že jich bylo! Hned u vchodu nebojácné návštěvníky obral o drobný peníz loupežník, v šatně mohli zájemci ochutnat nápoj z upíří krve, v tělocvičně si zatancovali s vílami nebo odolávali vábení dvou vodníků. O kousek dál je postrašil malý zombík s mumií. Litovat mohli odsouzence, kterému se kat chystal setnout hlavu. Stačilo vyjít schody a už jste se ocitli v pekle, kde si mnozí zahráli karty s čerty o svou duši. Zde se také  přijímaly objednávky na odnos zlobivých dětí do pekla. Od babky kořenářky si zájemci odnášeli zázračné koření, stará čarodějnice připravila nápoj mládí a určitě si návštěvníci nenechali ujít věštění osudu z křišťálové koule. Čarodějnice rozdávaly nejen rady, ale i čarovné kvítí trhané za úplňku, které má zaručeně kouzelnou moc.
Čas vyměřený strašidlům rychle utekl a my doufáme, že se vám u nás líbilo a že se sejdeme zase za rok.