Soutěž v malování mandal

 

Stejně jako v minulých ročnících, tak se i letos naše škola přihlásila do celostátní soutěže v malování mandal. Letos se koná její 7. ročník. V minulém roce byli naši žáci velmi úspěšní. Jejich mandaly byly zařazeny do mandalového kalendáře pro rok 2018, který prodává Centrum mandala v Brně. V kalendáři jsou mandaly žáků naší školy a mandala dětí ze školní družiny, kterou postavily z víček od PET láhví. Centrum mandala pořádá také výstavu vítězných mandal.


Ještě něco o této soutěži. Pořádá ji Centrum mandala v Brně. Zapojit se do ní může každý se svojí vytvořenou mandalou nebo s mandalou předkreslenou Centrem mandala.. Na jejich stránkách se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Získanou peněžní částkou z prodeje kalendářů, vystavených mandal a stromu mandalovníku organizátoři této soutěže podpoří nějaký charitativní projekt.

Jak celou soutěž Centrum mandala hodnotí? Vyhrávají mandaly, které získají hlasováním nejvíce hlasů. Porota tak vybere 40 madal a posledních 13 mandal vybere odborná komise ze všech zaslaných mandal.

Každé mandale můžete poslat váš hlas zde - http://www.mandalaria.com/mandaladetem/?page=1

Zadejte Základní škola a mateřská škola Rozsochatec a vyjedou vám všechny mandaly našich dětí. Naše děti už nějaké hlasy získaly, ale i každý z vás jim může pomoci svým  hlasem k pěknému umístění.
Děti v naší škole malují mandaly velmi rády a děkují za každý váš hlas.