7. 11. 2014 Škola plná strašidel

Škola plná strašidel se konala v naší škole v pátek 7. listopadu 2014 od 17:00 hodin.Návštěvníky přivítali  čerti, bába kořenářka, čarodějnice, upíři a zombie, Černý muž, víly, Černá paní, vodníci nebo kat.

V pekle dostaly hříšné duše vstupenku na čertovské rojení, které vypukne 5. 12. na návsi. Všichni si mohli zahrát karty, někdo svou duši s čerty prohrál, někdo se před peklem zachránil. Na hříšné duše pak čekal "čertbus".

Bába kořenářka nabízela léčivé pytlíčky plné léčivých rostlin. Rozdávala bylinky na rýmu, na kašel, na bolest hlavy, ale také na nervy. Vedle ní věštily budoucnost milé čarodějnice, návštěvníci zde skládali puzzle a hráli kvarteto. Čekala je zde také sladká odměna.

Na louce plné květin tančily víly, které rozdávaly kouzelné květiny za úspěšné složení obrázku. Vedle louky jsme viděli krásný rybník s dvěma vodníky. V rybníce bylo spoustu rybek k vylovení.

Upíři a zombie si pro návštěvníky připravili upíří krev. Kdo ochutnal, uznal, že taková upíří krev nebyla vůbec špatná a mnozí navštívili upíry i víckrát. Nejobávanější místností byla katovna, jen ti nejodvážnější do ní vstoupili. Není se také čemu divit! Na schodech, kde byla tma, se mnozí vylekali zase Černého muže.

Jsme rádi, že do školy zavítalo tolik návštěvníků, kteří se nebáli a těšíme se zase za rok!