8. 11. 2010 Škola plná strašidel

V základní škole v Rozsochatci se stalo již dlouholetou tradicí, že každý podzim se na jeden podvečer tato škola stává Školou plnou strašidel. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy 8.11.2010 se v budově školy proháněla roztodivná strašidla malá i velká. Všechna předváděla, jaké dovednosti umí a proč se jich mají diváci bát.

Počasí jim v letošním roce nepřálo, proto se museli čerti přestěhovat do tělocvičny, kde byla i "skoromrtvola" s nožem v hlavě, ve třídách byly čarodějnice, víly a vodnice, šatna se proměnila v katovnu s přísným, trestajícím katem. Po schodech procházela smutná bílá a černá paní a několik strašidel s hejkalem. Děti i dospělí si tento kouzelný podvečer opět pěkně užili a každý rok se rádi do místní strašidelné školy vrací.
/Lenka Hyršová/