V aplikaci Wocabee děti 3.-5.třídy pracují již několik let,zlepšují si své znalosti a upevňují slovíčka a slovní spojení.
V letošním školním roce se žákům 4. třídy podařilo získat krásné 2. místo v okresním kole,kterého se celkem zúčastnilo 49 tříd  základních i středních škol našeho okresu ,a tím dostali možnost postoupit do krajského kola a soutěžit dále!!! 5.třída získala dobré 9. místo!
Děti měly obrovskou radost ,moc všem blahopřejeme k jejich úspěchu a držme čtvrťákům pěsti do dalšího soutěžení. Paní učitelce Krédlové děkujeme za kvalitní přípravu žáků.

Naše škola se zapojilauž do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee (čte se "vokebí").Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kriteriem je počet bodů získaných procvičováním slovíček.Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.