Školní rok 2020/21 žáci 2. - 5. ročníku zahájili v 7,45 hodin.

Škola pak patřila od půl deváté našim prvňáčkům a jejich rodičům. Do školních lavic jich letos usedlo 9 . Dětem přišel popřát hodně štěstí i pan starosta. Po slavnostním uvítání odešli prvňáčci s paní vychovatelkou do družiny a učitelé s rodiči měli čas na probrání všech organizačních záležitostí a na dotazy.

Nezbývá, než popřát všem našim školákům, aby byl pro ně nový školní rok úspěšný a pohodový. Rodičům přejeme hodně trpělivosti a hlavně radost z výsledků a pokroku svých dětí. Všem pak přejeme hodně zdraví v nadcházejících podzimních dnech.

Školní rok byl zahájený i v mateřské škole. Fotografie ale zatím nepřikládáme, protože chceme širokou veřejnost a rodiče pozvat odpoledne14. září na prohlídku nově rekonstruovaných prostor herny.                                                                     mgr. Hana Hertlová