7. března 2024 jsme s dětmi navštívili knihovnu v Horní Krupé. Nejprve nás čekala cesta autobusem, potom se děti posilnily svačinou a program mohl začít. S paní knihovnicí jsme si řekli, jak se ke knihám chováme, jaké knihy si můžeme půjčit a co všechno můžeme z knih zjistit. Děti si prohlédly knížky a vybraly si jich několik, ze kterých jsme si četli. Také jsme v knihovně načapali dva skřítky Knihožrouty, kteří se tam schovávají a okusují knihám stránky. To jsme nemohli nechat jen tak být, takže jsme skřítkům vyčinili a vysvětlili, že tohle se nedělá a skřítci slíbili, že už budou hodní a knížky už okusovat nebudou. Nakonec děti dostaly i drobné dárky a návštěva knihovny byla u konce. Čekání na autobus jsme si zkrátili řáděním na hřišti a pak už hurá zpět autobusem do školky. Děti si výlet moc užily.